kolorama.eu

Kariera

Poznaj nas

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości żaluzji pod wymiar. Nasze produkty znajdują uznanie wśród klientów z m. in.: Holandii, Belgii, Francji, Danii, Włoch i Niemiec.

Specjalizujemy się w produkowaniu żaluzji poziomych z aluminium, PVC oraz z naszego ulubionego materiału, jakim jest drewno. Naszym klientom oferujemy do wyboru kilkadziesiąt wzorów i kolorów - z czego jesteśmy niesamowicie dumni.


Dołącz do naszego zespołu


Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacji jest prosty. Zazwyczaj nasze ogłoszenia o rekrutacji publikujemy na różnych portalach np. OLX, Pracuj.pl oraz na naszej stronie.

1. Wyślij nam swoje CV przez formularz OLX, Pracuj.pl lub innego portalu. Jeśli nie ma takiej możliwości, to możesz je przesłać na adres: praca@kolorama.eu. Pamiętaj o zawarciu w CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2. Twoje CV trafia do nas. Przechodzi ono pierwszą weryfikację i jeśli stwierdzimy, że poradzisz sobie na stanowisku, na które aplikujesz, to kontaktujemy się z Tobą. Wspólnie umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną.

3. Na rozmowie kwalifikacyjnej przybliżymy Ci najważniejsze aspekty i warunki pracy. Spytamy się o Twoje doświadczenie i uprawnienia (jeśli te będą wymagane).

4. Jeśli przejdziesz do kolejnego etapu, to zaprosimy Cię na nieco dłuższe spotkanie w celu zapoznania się z charakterem zakładu pracy i zakresem wykonywanych czynności. Poprosimy Cię też o próbkę pracy.

5. Po tym etapie skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, Cię o naszej decyzji. Kontaktujemy się, z każdą osobą, która przyszła na rozmowę kwalifikacyjną.

6. Witaj w naszym zespole!


Czy mogę wysłać swoje CV, nawet jeśli nie prowadzicie rekrutacji?

Tak, możesz nam wysłać swoje CV nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Pamiętaj o zawarciu odpowiedniej klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji.

Napisz coś o sobie i dlaczego chciałbyś pracować w Koloramie.


Kariera w Koloramie

Większość stanowisk w naszej firmie ma różne stopnie specjalizacji. Możesz zacząć od młodszego specjalisty lub pomocnika, a z czasem awansować na starszego specjalistę. Wszystko zależy od Ciebie, Twoich umiejętności i zaangażowania.


Masz pytania? Skontaktuj się z naszym rekruterem

Krzysztof Oleksy | tel. 575 844 860 | e-mail: praca@kolorama.eu


Aktualne rekrutacjeObowiązek informacyjny


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018 roku (zwanym dalej RODO) od dnia 25 maja 2018 roku informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kolorama, Adam Iwanowicz z siedzibą w Pile przy ulicy Kołobrzeskiej 21.
 2. Dane kontaktowe: e-mail: praca@kolorama.eu, tel. 575 844 860.
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dokonywane (na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO, na podstawie zgody, w celu realizacji procesu rekrutacji.
 4. Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę zawartą w klauzuli w dokumentach aplikacyjnych, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: telefonicznie pod numerem 575 844 860, osobiście w siedzibie firmy przy ul. Kołobrzeskiej 21 w Pile, e-mailowo na adres: praca@kolorama.eu.
 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 2 miesięcy licząc od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego. a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 12 miesięcy licząc od daty zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 7. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
 8. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą również udostępniane takim odbiorcom jak podmioty świadczące usługi hostingowe.
 9. Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
 10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.